Kontakt

bball logo stripOdkąd pamiętam, zawsze był problem, by większą grupą umówić się wspólnie na porządne granie na boisku. Gadugadu się nie sprawdzało (nie mam do wszystkich numerów, wszyscy nie mają do mnie), SMSy też nie zawsze dochodzą, czasem dochodzą nie tam, gdzie trzeba a czasem nawet nie o tym o czym powinny a emaila nie zawsze sprawdzam regularnie.

Stąd zrodził się pomysł, by stworzyć miejsce w sieci, gdzie każdy będzie miał informację o boiskach do koszykówki w miejscu gdzie mieszka lub w miejscu do którego się wybiera oraz o ludziach tam grających. By zawsze można było skrzyknąć jakąś paczkę i wspólnie się relaksować grając w kosza i chłonąć ten niesamowity klimat teamspirit i rywalizacji.

To dopiero początek drogi, pomysłów mam naprawdę dużo i myślę, że z czasem będzie się pojawiać coraz więcej nowych fukcjonalności. Zaczynamy jednakże od kręgosłupa czyli boisk i ludzi na nich grających.

Zapraszam do współtworzenia portalu, aktywnego uczestniczenia w jego życiu i ulepszaniu go tak, by służył nam wszystkim jak najlepiej.

majk

Zapraszam do kontaktu:
Michał Świerczyński
email: bball@bball.pl
gg:3681201